Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

ITeuro rozšiřuje portfolio o ERP systém Infor LN

Infor LNSpolečnost ITeuro, která se specializuje na IT řešení pro výrobní firmy, rozšiřuje své portfolio o ERP systém Infor LN (CloudSuite Industrial Enterprise). Jedná se o software vhodný především pro obory jako automotive nebo letectví a obrana, ale i jiná odvětví průmyslové výroby ve velkém měřítku.

ITeuro zařazuje ERP systém Infor LN (CloudSuite Industrial Enterprise) do portfolia vedle ERP systému Infor SyteLine (CloudSuite Industrial), který nabízí a implementuje už od roku 2000. Oba „sesterské“ produkty jsou zaměřeny na výrobní firmy, liší se ale některými nástroji v závislosti na výrobním oboru a také dle velikosti výrobního podniku. Doplněním portfolia o Infor LN reaguje ITeuro na vzrůstající poptávku z firem, pro které je systém Infor LN ze spektra softwaru Infor vhodnější než Infor SyteLine.

„Řešení Infor LN, dříve známé pod názvem Baan, využívají největší výrobní podniky a pro nás vhodně doplňuje nabídku vedle osvědčeného systému SyteLine,“ říká obchodní ředitel ITeuro Petr Šperka.

Základní funkcionalita jádra Infor LN se člení na 3 varianty podle zaměření společnosti – Industrial Enterprise (velké průmyslové podniky), Automotive, Aerospace and Defense (letectví a obrana). Rozšířit ji lze pomocí odvětvově-specifických doplňkových nástrojů.

„Vnímáme rozdíl mezi firmami, které si pro své produkty vyrábějí většinu dílů samy, často i včetně forem a nástrojů. Jejich procesy a s nimi spojené potřeby jsou jiné než u velkých podniků z automotive. Protože Infor má na tyto rozdílné potřeby vhodné řešení, můžeme využít našich zkušeností a rozšířit i naše působení na tuzemském trhu,“ dodává P. Šperka.

Infor LN bude ITeuro nabízet jak formou on-premise, tak cloudového řešení. Třetí možnou variantou je provoz řešení na hostovaném hardwaru, kdy licence zůstávají ve vlastnictví zákazníka, zatímco hardware se pronajímá formou služby.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP