Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

KARAT Konference 2024 zaznamenala rekordní účast

KaratSpolečnost KARAT Software na jaře tradičně pořádá konferenci pro své zákazníky a partnery. Letos se ale rozhodla namísto jedné konference uspořádat hned dvě. Dne 14. března 2024 se tak otevřely dveře kongresového centra BWP Hotelu International Brno pro téměř 400 uživatelů informačního systému KARAT z Česka.

O pouhé čtyři týdny později, 11. dubna 2024, pak proběhla v hotelu Holiday INN Žilina historicky první KARAT Konference na Slovensku, které se zúčastnilo dalších 150 uživatelů informačního systému KARAT. Obě konference probíhaly ve spolupráci s několika významnými zákazníky, kteří se podíleli na sérii workshopů s ukázkami řešení konkrétních úloh v IS KARAT.

Konferenci zahájil generální ředitel společnosti, Ing. Martin Válek. Po úvodním slovu následoval dopolední blok přednášek, ve kterém byly představeny novinky informačního systému KARAT, konkrétně novinky uživatelského prostředí verze 24 a aplikačních modulů.

karat2024-02

„Mezi největší novinky verze 24 IS KARAT z hlediska společných vlastností, patří uživatelsky definované podmíněné formátování sloupce seznamu a doplnění nových uživatelských možností do pokročilého náhledu na data seznamu i detailu. V rámci mobilního klienta IS KARAT byla doplněna řada dalších funkčností, stejně jako bylo optimalizováno uživatelské rozhraní mobilního klienta pro práci s klávesnicí a myší. Pro komfortnější a rychlejší práci s přílohami byla dopracována podpora služby WebDAV a byla dopracována podpora pro práci s organizační strukturou měnící se v čase. V oblasti ekonomických agend byla dopracována podpora pro API komunikaci s vybranými bankovními ústavy. V oblasti obchodu potom zkvalitnění sledování úspěšnosti obchodních případů v modulu CRM IS KARAT. Pro firmy řešící přepravu a výjezdy je připraven nový modul Doprava. Dále byly dopracovány nové možnosti terminálového odvádění z IS KARAT, práce s ručně zadávanými šaržemi a nové možnosti zadání náhrad materiálů zakázkových postupů s vazbou na optimalizaci dělení materiálu. Nedílnou součástí nové verze je potom integrace nových technologií, které IS KARAT využívá," řekl Marek Hejna, ERP specialista IS KARAT.

karat2024-03

karat2024-04

Odpolední blok sestával z pěti workshopů s ukázkami řešení konkrétních úloh v IS KARAT:

  • Zařízení pod kontrolou – jak efektivně plánovat údržbu a revize, Czech Mill a.s.
  • ALITEO v akci – transformace servisních služeb, ICE Industrial Services a.s.
  • IS KARAT jako nástroj řízení firmy v rukou finančního ředitele, Rodinný pivovar Bernard a.s.
  • OEE – monitoring efektivity výrobních strojů a zařízení, KOMAS, spol. s.r.o.
  • Zabezpečení IS KARAT, šifrování dat a příprava na NIS2, KARAT Software a.s.

karat2024-05

karat2024-06

„K rozhodnutí, rozdělit konference na dvě lokality, nás vedla zejména snaha usnadnit účast našim zákazníkům z různých regionů a reagovat tak na rostoucí zájem o tuto klíčovou událost. Jsme hrdí na rekordní úspěch obou konferencí a na důležitou roli, kterou informační systém KARAT hraje. Obě akce se odehrály ve velmi pozitivní a vzájemně inspirativní atmosféře. Jsme rádi, že můžeme sdílet tento milník a děkujeme všem dlouholetým účastníkům i novým zájemcům za účast a zájem o informační systém KARAT," zhodnotil průběh KARAT Konference 2024 Marcel Herman, ředitel servisu a péče o zákazníky.

Zdroj: KARAT Software


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP