Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Spolupráce firem Grit a Seyfor usnadní implementaci EDI fir­mám, které používají Money ERP

Seyfor GRiTČeská technologická skupina Seyfor, která stojí za vývojem podnikových a účetních softwarů včetně systému Money ERP, navázala oficiální partnerství se společností Grit, která se věnuje řešením pro automatizaci toku dokladů, peněz a zboží. Společně chtějí oslovit větší trh a podporovat digitalizaci a automatizaci. Prvním přínosem navázané spolupráce bude rychlejší implementace EDI pro firmy, které používají Money ERP.

Právě na plnohodnotném využití EDI komunikace stojí nově započatá spolupráce firem Grit a Seyfor. Podnikový systém Money ERP vyvinutý Seyforem je připravený na podporu EDI komunikace. Díky tomu není nutné stavět EDI propojení s ERP systémem zvlášť pro každého zákazníka – nové standardizované řešení je již součástí Money ERP.

Tím se významně usnadňuje a urychluje zavedení elektronické výměny dat ve firmách. Mohou ji začít používat až třikrát rychleji než v případě ERP systémů bez této podpory. Společnost Seyfor pracuje s podporou Gritu na dalším vývoji EDI modulu pro Money ERP, který v budoucnu rozšíří možnosti využití dat sdílených přes EDI a zautomatizuje další činnosti v rámci podnikového systému.

„V roce 2023 je již standardem mít podnikový systém, ve kterém firma řídí většinu agendy napříč odděleními – obchod, účetnictví nebo docházku. Tento základní balíček lze propojit s dalšími nástroji, které pomáhají s automatizací konkrétních úkonů. Účetní například ocení zavedení EDI komunikace, díky které odesílají a přijímají doklady pouze elektronicky ve standardizovaném formátu, takže je nemusí ručně přepisovat,“ říká Lubomír Veselý, ředitel firmy Grit.

Lubomír Veselý
Lubomír Veselý

„Z mého pohledu je dobré, když mezi sebou dodavatelé nesoupeří, ale spojí se, aby zákazníkovi poskytli co nejlepší servis. S Gritem nás pojí nejen portfolio zákazníků, ale také firemní filozofie a směřování k digitalizaci a automatizaci,“ říká ředitel Seyforu Martin Cígler.

Martin Cígler
Martin Cígler

Spolupráce obou firem by neměla být pouze na úrovni jednoho produktu. Firmy si od ní slibují, že se svým zákazníkům stanou strategickými partnery na cestě za digitalizací. Chtějí české firmy vzdělávat a ukazovat další možnosti, jak využívat automatizaci naplno a odbourávat rutinní procesy.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP