Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

I bulharský výrobce Lesto Product přechází na cloudové řešení ERP

Čtvrtek, 21 Duben 2022 10:08

Lesto ProductLesto Product, bulharský výrobce kovových pro­duk­tů, přechází na ERP řešení Infor CloudSuite Industrial Enterprise na platformě Amazon Web Services (AWS) s cílem zlepšit koordinaci mezi odděleními a zefek­tiv­nit podnikové procesy napříč celou společností. Cloudové řešení poskytne firmě podporu automatizaci procesů, optimalizaci obchodních postupů v oblasti prodeje a nákupu, zlepšení procesů plánování a rozvrhování výroby, řízení výroby, skladovému hospodářství a finančnímu řízení.

Lesto Product také plánuje nasadit operační cloudovou platformu Infor OS, která poskytne klíčové funkčnosti pro rozvrhování výroby metodou konečných prvků a řízení kvality. S těmito cloudovými systémy očekává dosažení efektivnější realizace podnikových procesů a další zlepšování koordinace mezi jednotlivými odděleními. Kromě toho nová funkčnost pro správu dokumentace umožní uživatelům v rámci procesů shromažďovat a efektivněji řídit dokumenty typu výkresů, specifikací, instrukcí a dalších materiálů.

Lesto Product

Společnost se spoléhá na ERP řešení Infor již od roku 2012, od kdy využívá on-premise aplikaci Infor LN. Nyní se společnost rozhodla v souladu s aktuálními trendy pro přechod do cloudu.

„V průběhu let jsme s využitím řešení Infor LN dosáhli skvělých výsledků a vytvořili skvělé partnerství s firmou Infor,“ řekl Ivaylo Gladnishki, výkonný ředitel Lesto Product. „Nyní ale vidíme nové možnosti v podobě multi-tenantního cloudového řešení Infor. Rozhodli jsme se proto přejít na novou cloudovou verzi Infor CloudSuite Industrial Enterprise. Vidíme vysokou hodnotu v tom, že budeme moci využívat vždy aktuální funkčnost a technologické inovace bez nutnosti upgradování. Nové cloudové ERP řešení nám pomůže se zaměřit na výrobní procesy a poskytne nám lepší přehled o produktivitě a řízení nákladů napříč celou organizací. Očekáváme, že cloudové řešení Infor nám dovolí trávit méně času a snížit náklady na správu IT infrastruktury a zároveň nabídne vyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.“

Systém Infor CloudSuite Industrial Enterprise plánuje Lesto zprovoznit v červenci tohoto roku. Systém nasadí společnost IPL Consulting Group, které je místním partnerem Inforu.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP