Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Nedschroef modernizuje řízení nasazením cloudového řešení Infor CloudSuite Automotive

Pondělí, 10 Květen 2021 12:36

NedschroefSpolečnost Nedschroef, nizozemský výrobce spojovacích prvků, nasazuje informační systém Infor CloudSuite Automotive s cílem konsolidovat a modernizovat řízení svých podnikových operací, ušetřit náklady a zvýšit efektivitu.

Ve firmě Nedschroef se rozhodli završit svou transformaci ze skupiny autonomních organizací do jediné entity skládající se z různých obchodních divizí implementací integrovaného ERP systému, který má podpořit novou digitální strategii v rámci nového podnikového modelu. Pro realizaci této strategie bude kompletní systém integrován, od interních procesů jako například správa výrobních zařízení až po externí procesy včetně řízení dodavatelského řetězce.

Implementace probíhá postupně na jednotlivých lokalitách – řešení již bylo nasazeno na dvou provozech v Barceloně a německém Schrozbergu. Rollout na zbývající provozy bude probíhat v letech 2021 až 2024. Díky implementaci Infor CloudSuite Automotive získají v Nedschroef potenciál k významným úsporám a nárůstu produktivity, jak kvantitativní, tak kvalitativní. Infor CloudSuite Automotive není určen pouze do automotive průmyslu, je ideální pro všechny výrobní společnosti s globální přítomností.

Pro Nedschroef nabízí řešení Infor příležitost k dalšímu rozvoji s využitím oblastí jako internet věcí (IoT) a machine-to-machine konektivity, či integrovaných EDI funkcí. Další výhodou multi-tenantního cloudu Infor jsou možnosti Business Intelligence, které poskytují podporu rychlejšímu rozhodování a reportování.

The Royal Nedschroef s centrálou v nizozemském Helmondu je jeden z předních světových výrobců spojovacích komponent. Společnost zaměstnává 2 300 lidí ve 20 lokalitách v 10 zemích. Více na www.nedschroef.com.

I když v Nedschroef už předtím využívali ERP systém od společnosti Infor, konkrétně řešení XPPS, firma se rozhodla vypsat standardní výběrové řízení a oslovila více dodavatelů. Vítězné řešení Infor CloudSuite Automotive bylo vybráno na základě kombinace odvětvově-specifické funkčnosti a schopnosti okamžitě generovat provozní přínosy. Dalším důležitým faktorem rozhodnutí byla integrovaná platforma, která dokáže reagovat na specifické požadavky automobilového a výrobního odvětví.

„Fakt, že jsme dříve využívali ERP systém Infor nebyl pro výběrové řízení důležitý a neměl na naše rozhodování žádný vliv,“ řekl Joris Te Molder, CIO a IT ředitel ve společnosti Nedschroef. „Volba padla na dodavatele, který má k dispozici správné lidi a vhodné řešení. Všechny naše multi-disciplinární týmy se shodly na tom, že Infor CloudSuite Automotive je správný systém.“


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP