Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Rompa CZ implementuje Infor ERP Enterprise

Neděle, 27 Listopad 2011 17:41
Společnost Infor tento týden ohlásila, že společnost Rompa CZ bude využívat řešení Infor ERP Enterprise (LN), aby zefektivnila procesy plánování výroby a zvýšila kvalitu v souladu s novými certifikacemi především pro oblast automobilového segmentu.
Společnost se rozhodla implementovat řešení Infor ERP Enterprise (LN), protože splňuje požadavky na řízení v oblasti diskrétní zakázkové výroby. Důvody pro nasazení řešení Infor ERP Enterprise (LN) byly podle slov společnosti Rompa CZ zkušenosti systému s diskrétní výrobou a podpora automotive standardů. Implementace systemu byla zahájena v září a zahájení rutinního provozu je plánováno na duben roku 2012.
Rompa je globální dodavatel plastových komponent a obalů. Rompa CZ se sídlem ve Vyškově se specializuje na automobilový a technický trh a trh se spotřební elektronikou. Její doménou je výroba vstřikovaných plastových dílů a jejich montáž, tepelně tvarované blistrové obaly a transportní proložky.
fan_blowerSpolečnost Infor tento týden ohlásila, že společnost Rompa CZ bude využívat řešení Infor ERP Enterprise (LN), aby zefektivnila procesy plánování výroby a zvýšila kvalitu v souladu s novými certifikacemi především pro oblast automobilového segmentu. Dle vyjádření společnosti Rompa CZ bylo řešení Infor ERP Enterprise (LN) vybráno, protože splňuje požadavky na řízení v oblasti diskrétní zakázkové výroby a podporuje automotive standardy. Implementace systému byla zahájena v září a zahájení rutinního provozu je plánováno na duben roku 2012. Rompa je globální dodavatel plastových komponent a obalů. Rompa CZ se sídlem ve Vyškově se specializuje na automobilový a technický trh a trh se spotřební elektronikou. Její doménou je výroba vstřikovaných plastových dílů a jejich montáž, tepelně tvarované blistrové obaly a transportní proložky.

Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP