E LINKX
Helios

Přihlášení ERP NewsPřihlaste se k odběru newsletteru ERPnews, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.IT Systems - předplatné

Tematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

BERGHOF

Partneři webu

Rompa CZ implementuje Infor ERP Enterprise

Neděle, 27 Listopad 2011 17:41
Společnost Infor tento týden ohlásila, že společnost Rompa CZ bude využívat řešení Infor ERP Enterprise (LN), aby zefektivnila procesy plánování výroby a zvýšila kvalitu v souladu s novými certifikacemi především pro oblast automobilového segmentu.
Společnost se rozhodla implementovat řešení Infor ERP Enterprise (LN), protože splňuje požadavky na řízení v oblasti diskrétní zakázkové výroby. Důvody pro nasazení řešení Infor ERP Enterprise (LN) byly podle slov společnosti Rompa CZ zkušenosti systému s diskrétní výrobou a podpora automotive standardů. Implementace systemu byla zahájena v září a zahájení rutinního provozu je plánováno na duben roku 2012.
Rompa je globální dodavatel plastových komponent a obalů. Rompa CZ se sídlem ve Vyškově se specializuje na automobilový a technický trh a trh se spotřební elektronikou. Její doménou je výroba vstřikovaných plastových dílů a jejich montáž, tepelně tvarované blistrové obaly a transportní proložky.
fan_blowerSpolečnost Infor tento týden ohlásila, že společnost Rompa CZ bude využívat řešení Infor ERP Enterprise (LN), aby zefektivnila procesy plánování výroby a zvýšila kvalitu v souladu s novými certifikacemi především pro oblast automobilového segmentu. Dle vyjádření společnosti Rompa CZ bylo řešení Infor ERP Enterprise (LN) vybráno, protože splňuje požadavky na řízení v oblasti diskrétní zakázkové výroby a podporuje automotive standardy. Implementace systému byla zahájena v září a zahájení rutinního provozu je plánováno na duben roku 2012. Rompa je globální dodavatel plastových komponent a obalů. Rompa CZ se sídlem ve Vyškově se specializuje na automobilový a technický trh a trh se spotřební elektronikou. Její doménou je výroba vstřikovaných plastových dílů a jejich montáž, tepelně tvarované blistrové obaly a transportní proložky.
 
další články o ERP

Automatizace procesů v ERP

 

Kritická místa ERP projektů

 

Digitální transformace a ERP