Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

SEG Automotive nasazuje cloudové ERP řešení Infor

Středa, 06 Říjen 2021 11:40

SEG Automotive GeneratorsSpolečnost SEG Automotive (dříve Bosch Starter Motors & Generators), globální výrobce startérů, alternátorů a rekuperačních systémů se sídlem v Německu, nasadila oborové ERP řešení řešení Infor CloudSuite Automotive. SEG Automotive jako globální automotive subdodavatel tímto krokem reaguje na současné změny a nové výzvy v automobilovém průmyslu, které si žádají optimalizovat podnikové procesy.

Automobilové odvětví nyní čelí rychlé transformaci celého odvětví a vzrůstající komplexnosti produktů jak po stránce hardwaru tak i softwaru, které nutí zavedené značky k radikálním změnám, pokud chtějí na budoucím trhu přežít. SEG Automotive se proto rozhodla nasadit oborové řešení Infor CloudSuite Automotive s cílem optimalizovat a zefektivnit řízení všech procesů.

„Dokážeme nyní zlepšit nejen řízení workflow, ale také využít moderní metody digitalizované výroby a strojového učení. To nám umožňuje zlepšit optimalizaci výroby a posunout její automatizaci na zcela novou úroveň,“ řekl k přínosům nového systému Tim Zimmermann, zodpovědný za ERP systém v SEG Automotive.

SEG Automotive Hybridization

Jedním z bezprostředních přínosů nového řešení je usnadnění spolupráce s obchodními partnery a přístup k datům v centralizovaném datovém umístění, což vede k rychlejšímu a efektivnějšímu rozhodování a reportování.

Rozsáhlý projekt nasazení ERP řešení Infor v SEG Automotive byl zahájen v roce 2019, první lokality byly zprovozněny na konci roku 2020. Celý systém bude na všech lokalitách kompletně nasazen v roce 2023. Pro bližší představu o rozsahu projektu dodejme, že v SEG Automotive pracuje okolo 7 000 pracovníků ve 14 zemích celého světa.

SEG Automotive Integrated Engineering

Řešení Infor nacházejí široké uplatnění také v automotive odvětví v České republice, zejména u automobilových subdodavatelů. Mezi uživatele řešení Infor se zde například řadí TATRA TRUCKS, DAIDO METAL, Rostra, Kovolis Hedvikov a mnoho dalších.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP