Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

ERP systém Odoo je už i v češtině a slovenštině

Pátek, 04 Září 2020 08:24

OdooOdoo je podnikový informační systém, který je složen ze samostatných aplikací postavených na jednotné softwarové platformě a který celosvětově využívá více než 5 miliónů zákazníků. K patnácti jazykovým mutacím ERP systému Odoo přibyla minulý měsíc i česká a slovenská mutace. Postarala se o to společnost 26HOUSE, která zároveň úspěšně absolvovala náročnou certifikaci a stala se Odoo Silver partnerem pro český a slovenský trh. ERP systém Odoo tak má na našem trhu šanci zaujmout větší počet firem, pro které chybějící lokalizace a certifikované zastoupení doposud bylo bariérou.

ERP systém Odoo, který vznikl už před 16 lety, se skládá z podnikových aplikací s otevřeným zdrojovým kódem, které pokrývají prakticky všechny podnikové procesy, jako jsou například obchod, účetnictví, personalistika, CRM, e-shop, marketing, sklady, zásoby, místa prodeje, doprava, helpdesk, řízení projektů a další.

Odoo Apps

Přímo ve standardní službě Odoo Enterprise se nachází více než 60 různých aplikací. Díky volnému přístupu ke zdrojovému kódu Odoo Community a tisícům Odoo vývojářů po celém světě je vývoj systému velmi rychlý a škálovatelný. Denně tak vznikne více než 50 nových aplikací, které jsou následně dostupné v Odoo App Store. V současnosti je zde už více než 26 000 aplikací a propojení se systémy třetích stran. Všechny nové aplikace přitom podléhají bezpečnostní, výkonnostní a testovací kontrole, která ověřuje, že spolu dobře spolupracují a umožňují např. online přístup odkudkoliv pomocí libovolného zařízení.

Odoo Responsive

„Systém Odoo používáme v našich společnostech více jak 2 roky a jsme s ním velmi spokojeni. Proto jsme se rozhodli vytvořit co nejdříve tento kvalitní nástroj na řízení organizací v české a slovenské mutaci. Věříme, že klienti, kteří využívají anebo plánují využívat ve své práci více než jen pero, papír, word anebo excel, si Odoo oblíbí stejně, jako my. I proto se náš tým rozhodl bez nároku na odměnu přeložit všechny klíčové aplikace a nadále podporovat a přispívat k rozvoji Odoo komunity i formou naučných videí na YouTube kanále Odoo Czech & Slovak. K dnešnímu dni máme lokalizovaných více než 80 % všech Odoo Enterprise aplikací, včetně účetnictví a pracujeme na dalších,“ vysvětluje Rastislav Brenčič, CEO 26HOUSE s.r.o.

Rastislav Brenčič
Rastislav Brenčič

ERP systém Odoo si můžete vyzkoušet bezplatně na webu https://www.26house.com/sk/erp-odoo
Instruktážní videa jsou na: https://www.youtube.com/channel/UCmgi86ftJb18fDCB0-zh6BQ/videos

Foto: 26HOUSE


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP