Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Infor představil SyteLine 9.00

Pondělí, 02 Prosinec 2013 00:00

manufactureSpolečnost Infor uvedla na trh podle svých slov nejdůležitější verzi ERP systému SyteLine za posledních šest let. Výrobním společnostem by měla verze 9.00 poskytovat podporu flexibility výroby, lepší finanční funkce, možnost nasazení v cloudu, shodu s předpisy a integraci s Infor 10x.

"Infor SyteLine 9.0 umožňuje výrobním společnostem z nejrůznějších odvětví využít výhod spolupráce na bází podnikových sociálních sítí, analytických funkcí, integrace a mobility dostupné prostřednictvím platformy Infor 10x," řekl k nové verzi Mark Humphlett, ředitel ERP marketingu společnosti. Infor své ERP inovoval speciálně pro potřeby výrobců vyšší produktivity, shody s regulatorními předpisy a poskytování manažerského reportování. Aplikace umožňuje zákazníkům z odvětví automobilové, strojírenské, high-tech, a diskrétní průmyslové výroby monitorovat poptávku, plánovat dodávky a sledovat zdroje v rámci dodavatelského řetězce.

Vedle toho SyteLine 9.00 nabízí finanční funkcionality, flexibilní možnosti pro výrobu na více místech, variabilní možnosti nasazení včetně on-premise implementace, cloudu nebo hybridního řešení, a systém pokročilého plánování (APS).

Hlavní novinky ve verzi 9.00 zahrnují:

  • Databázová funkcionalita z jednoho nebo více umístění – systém nabízí různé implementační možnosti k tomu, jak a kam umístit a ukládat podniková data.
  • Zavedení cloudové verze – vylepšená podpora pro vývoj a nasazení cloudového řešení.
  • Inovované metriky pro shodu s předpisy – uživatelsky definované programy pro shodu s předpisy dovolující sledovat a reportovat v souladu s nejrůznějšími regulatorními opatřeními.
  • Vylepšené finanční řízení – vícenásobná finanční nastavení účetních knih, stejně jako možnost vést oddělené roční a fiskální periody a finanční kalendáře s různým koncem finančního roku.
  • Zaváděcí ceny a rabaty – nová verze Infor Syteline dovoluje uživatelům definovat zaváděcí ceny a rabaty.
  • Přirážky – Infor SyteLine nyní umožňuje uživatelům brát v úvahu fluktuaci komoditních cen a přirážky rámci jakéhokoliv objemu zákaznických služeb a objednávek od dodavatelů.

SyteLine 9.0 obsahuje technologické inovace platformy Infor 10x a podporu prostředí Ming.le, ION and Infor Business Intelligence.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP