E LINKX
Infor

Přihlášení ERP NewsTematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

BERGHOF

Partneři webu

Infor uvedl novou generaci podnikového softwaru Infor10

Čtvrtek, 24 Listopad 2011 09:40

Infor10250Společnost Infor ve středu představila novou generaci podnikového softwaru Infor10. Podle společnosti se vyznačuje větší uživatelskou přívětivostí pro běžné podnikové pracovníky a kompletním portfoliem odvětvově-specifických softwarových aplikací. Podle Jeana Pommela, vicepresidenta společnosti pro partnerské aktivitu v EMEA regionu, je generace produktů Infor10 součástí nové strategie společnosti, která se chce od produktového zaměření přesunout k specializaci pro jednotlivá odvětví. Toho chce Infor dosáhnou mimo jiné rozšiřováním sítě svých distribučních partnerů zaměřených na konkrétní odvětví. V této souvislosti Infor blíže představil i nový program podpory partnerské sítě Infor Partner Network, který spustil již v červnu.

„Naši zákazníci nyní mohou využívat aplikace s předpřipravenými funkcionalitami zaměřenými na vysoce specializovaná odvětví a mikro vertikály," uvedl Pommel. Podle Inforu chce nová generace podnikového softwaru nabídnout stejnou uživatelskou zkušenost, jako používání aplikací Facebooku či Googlu a snadnou integraci s jinými systémy. Srdcem Infor10 je technologie Infor10 ION Suite. Komponenty ION propojují a integrují aplikace Infor i aplikace třetích stran a ukládají informace v běžném formátu a úložištích. ION umožňuje, aby informace, které proudí mezi aplikacemi, analytickými nástroji a sociálními médii, byly dostupné uživatelům z jejich desktopů, notebooků a mobilních zařízení. ION technologie je postavena na otevřených standardech a integrována přímo v aplikacích, což zrychluje a zjednodušuje integrace.

ION rovněž umožňuje propojit bohatou funkcionalitu předních ERP řešení a dalších špičkových systémů pro specifická odvětví od společnosti Infor a její přidružené organizace Lawson Software. Kompletní sada řešení Infor10 je zaměřena na letecký průmysl; automobilový průmysl; chemický průmysl; distribuci, údržbu, pronájem zařízení a další služby; potravinářské a nápojářské odvětví; výrobu; zdravotnictví; high-tech; pohostinství; strojírenství; a veřejný sektor.

Generace Infor10 poskytuje možnost implementace na platformě Infor10 CloudSite. Zákazníci mohou provozovat celé své řešení na Infor10 CloudSite nebo si ponechat klíčové podnikové systémy u sebe (on-premise) a provozovat jiné aplikace a služby v cloudu.

 
další články o ERP

Automatizace procesů v ERP

 

Kritická místa ERP projektů

 

Digitální transformace a ERP