Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Tech Data, Microsoft a Navertica společně nabídnou ERP systém z cloudu

Úterý, 02 Únor 2021 12:59

Tech DataNejen díky rozmachu e-commerce v době pandemie se dnes rychle rozvíjí podnikání online, a proto řada menších a středních firem potřebuje modernější ERP systémy. Náklady na jejich pořízení jsou ale často mimo možnosti menších firem. I pro takové případy ale existuje řešení v podobě ERP systému ve formě cloudové služby. Jejich nabídku na českém trhu nově rozšiřují společnosti Tech Data a Microsoft ve spolupráci s implementačním partnerem NAVERTICA. Společně představují speciální balíčkovou verzi řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central, kterou je možné využívat jako službu a financovat ho na bázi měsíčních plateb za správu a licence. I malým firmám tak pomůže vyrůst bez nutnosti velkých investic.

Microsoft Dynamics 365 Business Central je cloudové řešení typu „vše v jednom“, které propojuje všechny firemní procesy. Systém je provozován v cloudu s vysokou dostupností a poskytovatel zajišťuje průběžný update a upgrade (minimálně 2x ročně) včetně příslušné legislativy. Zahrnuje všechny potřebné funkčnosti pro oblast účetnictví, financí, skladového hospodářství, nákupu a závazků, prodeje a pohledávek, výroby, projektového řízení a servisu.

Navíc díky balíčkové formě, kterou Tech Data s implementačním partnerem NAVERTICA nabízí, mohou společnosti platit pouze měsíční platby za zvolený typ přednastaveného balíčku, a to bez nákladné investice za implementaci systému.

Zatím jsou v nabídce 4 typy předdefinovaných balíčkových řešení:

  • Edice Fiscal – pokrývá finanční procesy včetně prodejních i nákupních faktur pro menší organizace.
  • Edice Trade – nabízí vhodné řešení pro menší a střední organizace, které potřebují využívat skladové funkcionality s nákupem, prodejem a skladem, propojenými s účetnictvím a financemi.
  • Edice Trade Plus – zahrnuje řešení pro funkcionalitu pokročilých skladových operací s podporou čárových kódů, a i manipulačních jednotek a mobilních terminálů.
  • Edice Custom – nabízí pokrytí procesu výroby a/nebo servisu či pro specifickou funkcionalitu organizace.

Balíčkové řešení umožňuje rychlé nasazení, přibližně do jednoho měsíce. Řešení je vhodné pro firmy od jednoho do 250 uživatelů. Ceny se pohybují už od 90 EUR měsíčně za uživatele.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP