Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Vario Agent propojuje mobilní platformu Android s ERP Altus Vario

Středa, 18 Leden 2012 13:25

vario_agent_upTento týden byla představena první mobilní aplikace pro ERP/CRM systém Altus Vario s názvem Vario Agent. Řešení je postaveno pro platformu Android a uživatelům systému Altus Vario 11 a 12 nabízí funkce „mobilní kanceláře“. Ti tak mohou využít mobilní platformy pro vyhledávání a správu kontaktů v adresáři podnikového informačního systému. Aplikace je navržena s ohledem na potřeby manažerů, obchodníků na cestách a servisních techniků. Vario Agent umožňuje například vyhledávat v rejstříku ekonomických subjektů ARES MFČR a zakládat je jako kontakty do CRM systému. Mezi jeho další funkce patří vyhledávání v datech systému, ceníky, informace o skladových zásobách a reporting.

Vario Agent vyžaduje operační systém Android 2.2 a vyšší a webovou službu ASP.NET. Součástí implementace je instalace webové služby na server zákazníka, která exponuje potřebná data přes zabezpečený protokol https do sítě internet. Všechny příchozí požadavky se musejí webové službě autentizovat.

vario_agent


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP