ERP news - mimořádné vydání
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
Inzerce
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
ERP News
Kam kráčí ekonomické systémy?

Kam kráčí ekonomické systémy?Odpověď na otázku položenou v titulku samozřejmě není jednoznačná a zdaleka ji nelze zúžit pouze na problematiku cloudu a mobility. Je například zřejmé, že se ekonomický software stále více snaží transformovat z evidenčního nástroje na řídicí, roste jeho komplexnost a přitom je uživateli vyvíjen tlak na standardizaci a jednoduchost ovládání. Takovýchto trendů však najdeme víc.

pokračování
-PR-
Je budoucnost v mobilních ERP řešeních?

09-businessman-tablet-01-250Informační systém již dávno není pouhý nástroj pro evidenci záznamů. Doby, kdy nahrazovaly více či méně (ne)přehledné systémy stojící na pořadačích, zápisnících a tabulkových editorech, lze dnes s trochou nadsázky označit za IT pravěk. Dnes je schopnost správně a intuitivně organizovat a uchovávat data samozřejmostí a to, co teprve přináší každé společnosti užitek, jsou až výsledky, které je schopen systém analýzou dat nabídnout. Prostě ona tolik skloňovaná přidaná hodnota. Nic menšího.

pokračování
Přejděte na Informační systém K2

09-business laptop250-01Chcete si vyzkoušet naše ERP řešení na vašich datech? Zdarma vám data převedeme a umožníme vám po dobu jednoho měsíce na vlastní oči a kliky posoudit, jak hodně můžete s Informačním systémem K2 získat!

pokračování
Inzerce
Máme v tom systém!

Prodej kniha zakazek250Díky své otevřenosti a schopnosti přizpůsobit se požadavkům jak zákazníka, tak i oboru, ve kterém zákazník podniká, je Informační systém K2 využíván v mnoha různých odvětvích. Je vhodným řešením jak pro výrobní, tak obchodní firmy, služby či odvětví, která vyžadují specifický přístup.
Řešení IS K2 pro obchod je vhodné pro řízení zakázek, především pak u firem se složitou a silně provázanou strukturou dokladů, která umožňuje definovat vazbu položek na různý počet objednávek...

pokračování
-PR-
Cloud vs. firemní realita

Cloud vs. firemní realitaPředstavte si svět bez spousty hlučného hardwaru, stovek zálohovacích médií a nucených investic do upgradu výkonu. Oprostěte se od neustálých aktualizací ERP řešení a dalšího softwaru. Řešením těchto tradičních bolístek provozu IT je K2 cloud. Než se pustíme do povídání o službách, které K2 cloud nabízí, nejprve vám přiblížíme, co si pod jedním z nejmódnějších pojmů současného IT představit.

pokračování
Řízení výroby s pomocí informačního systému

Řízení výroby s pomocí informačního systémuNejdůležitější součástí řízení výroby pomocí informačního systému jsou správně nastavené výrobní procesy. Vše začíná vytvořením a zpracováním kusovníků a technologických postupů, pokračuje sestavením plánu výroby, zaplánováním kapacit, kontrolou pokrytí materiálem až po odvádění výroby k průběžnému zobrazování jejího stavu. Nedílnou součástí řízení výroby je i trvalé sledování kvality produkce, její...

pokračování
-PR-
Batoh na záda a data do K2 cloudu

Batoh na záda a data do K2 clouduSpolečnost Topgal je ryze česká společnost, která vznikla v roce 1993 jako výrobce kožené galanterie. Později se začala specializovat na vývoj a výrobu školních a studentských batohů. Dnes je špičkou ve svém oboru a jedničkou na českém trhu školních batohů.

pokračování
Integrace ERP ve výrobních podnicích

Integrace ERP ve výrobních podnicíchDnešní ERP systémy pokrývají stále větší množství firemních procesů a zpracovávají čím dál více informací. V posledních letech také dochází ke stále častějšímu využívání výpočetní techniky i na procesy, jejichž zpracování bylo ještě donedávna pouze ruční a automatizovaný sběr dat z těchto procesů si málokdo dokázal představit. Tyto specifické firemní procesy jsou často řízeny samostatnými softwarovými aplikacemi a získaná data je tak nutné transformovat na smysluplné informace a dále je využít. A proto i v dnešní době, kdy ERP systémy pokrývají již většinu potřeb společností, je otázka integrace externích aplikací do ERP systémů stále jedním z nejdůležitějších úkolů úspěšné implementace a následného efektivního využívání ERP systému.

pokračování
Pokročilá kontrola kvality ve výrobním podniku

Pokročilá kontrola kvality ve výrobním podnikuPod pojmem business intelligence si každý představí trochu něco jiného. V jednom smyslu je to platforma pro pokročilou analýzu a reportování, v druhém potom komplexní podnikový systém, který konsoliduje účetní, manažerské a další systémy. V tomto článku zůstaneme u prvního, častějšího pochopení BI jako systému, který si poradí s analýzou podnikových dat a výsledky analýz předá v rozumné formě relevantním pracovníkům. Zaměříme se přitom na konkrétní aplikace BI ve výrobním podniku a upozorníme, na co si dát při výběru dodavatele pozor.

pokračování

Zúčastněte se K2 Start fóra!

Hledáte efektivní řešení pro řízení obchodních i firemních procesů vaší firmy? Chcete zvýšit svou konkurenceschopnost? Vyžadujete celistvý přehled o svých podnikatelských výsledcích? Chtěli byste se dozvědět, jak evidovat své aktivity a co vám může přinést zavedení informačního systému ve vaší firmě? Pak je K2 Start fórum určeno právě pro vás! Více informací naleznete zde.

 

Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Recenze ERP systémů
Inzerce
Inzerce
Přehledy
Kalendář akcí
říjen - 2012
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
3
4
10
11
IT Systems podporuje
# 9.10. - 9.10. Svět informatiky ve finančnictví
# 9.10. - 9.10. Řízení zdrojů a kapacitní plánování 2012
# 9.10. - 10.10. IT Fórum 2012
# 10.10. - 11.10. Odborná ECM konference DOCURIDE
# 11.10. - 11.10. Moderní databáze 2012 - Architektura informačních systémů...
# 16.10. - 16.10. HR MISSION (is possible) - Odborná konference pro personalisty,...
# 18.10. - 18.10. SECURITY UPGRADE 2012
# 23.10. - 23.10. Bezpečnost a dostupnost dat (Bratislava)
# 31.10. - 31.10. 7. výroční konference itSMF Czech Republic s názvem...
# 6.11. - 6.11. Cloud Computing Conference
Přidej akci
Inzerce
Inzerce
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2012 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP