Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

High-tech výrobce VDL přechází na cloudové řešení od Inforu

Úterý, 24 Leden 2023 14:08

VDL ETG labNizozemský dodavatel technologií do strojů na výrobu mikročipů je dalším příkladem firmy, která se rozhodla zvýšit flexibilitu svého IT a migruje ERP systém pro řízení klíčových firemních procesů do cloudu. VDL Enabling Technologies Group nasadí systém Infor CloudSuite Industrial Enterprise s cílem realizovat svou dlouhodobou vizi „digitální továrny“ a efektivně reagovat na rychle se měnící podmínky v oblasti výroby polovodičů.

Nasazení cloudového řešení se pro VDL ukázalo nezbytné vzhledem k situaci na trhu se stroji na výrobu polovodičů, kde aktuálně dochází k rychlému vývoji a změnám týkajících se často i komplexních konfigurací.

Nasazením řešení Infor CloudSuite Industrial Enterprise migruje společnost VDL všechny své hlavní výrobní, finanční a obchodní procesy do cloudu, čímž podpoří další automatizaci procesů a efektivnější přístup k informacím v reálném čase. VDL díky tomu očekává nejen vyšší efektivitu a škálovatelnost provozních procesů, ale také optimalizaci kvality výroby. Řešení Infor umožní také snížit úroveň rizik v dodavatelském řetězci díky lepšímu přehledu a kontrole.

„Využívali jsme systém Baan a vzhledem k tomu, že Baan se stal součástí společností Infor, která poskytuje skvělou kompatibilitu s našimi podnikovými procesy, byla to volba logická a my jsme se navíc mohli vyhnout nasazení ve stylu velkého třesku,“ vysvětluje Charel van Hoof, manažer pro digitální transformaci ve společnosti VDL ETG. „Velkou výhodou pro nás je, že v Infor CloudSuite je integrována řada nových funkcí. Dříve jsme si některé dílčí aplikace vyvíjeli sami, ale nyní to již není nutné – znamená to pro nás minimální změnová řízení, minimální riziko, ale maximum funkcí a možností.“


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP