Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Společnost Emmi nahradila on-premise řešení cloudovým

Čtvrtek, 30 Listopad 2023 08:18

Společnost Emmi, přední výrobce mléčných výrobků se sídlem ve švýcarském Lucernu, implementovala řešení Infor CloudSuite Food & Beverage na platformě Amazon Web Services (AWS). Společnost tak nahradila svůj původní on-premise ERP systém odvětvově-specifickou, multi-tenantní platformou na pěti svých lokalitách během pouhých 6 měsíců. Volba řešení na platformě veřejného cloudu usnadňuje společnosti Emmi využívat a sdílet osvědčené postupy globálně. Kromě toho je řešení vždy aktuální díky pravidelným updatům v reálném čase. Z pohledu funkčnosti Emmi těží zejména z nejnovějších funkcí v oblasti finančního řízení a rekonciliace.

Emmi také využívá vynikající škálovatelnost cloudové platformy, která umožňuje snadné připojení nových poboček. S Infor CloudSuite Food & Beverage už pracují pobočky Emmi v Kanadě, Velké Británii a Beneluxu a dvě dceřiné společnosti ve Spojených státech, přičemž řešení je postupně nasazováno i na další lokality.

Infor CloudSuite Food & Beverage je řešení speciálně určené pro potřeby potravinářského a nápojářského průmyslu a poskytuje také speciální mikro-odvětvové funkce pro zpracovatele mléka. Právě předpřipravené funkce pro mlékárenský a sýrařský průmysl umožnily rychlou a efektivní implementaci ve společnosti Emmi. Mezi tyto speciální mikro-odvětvové funkce patří například příjem mléka dle obsahu tuku, bílkovin a sušiny, push-pull plánování, zohlednění proměnlivé hmotnosti při výrobě sýrů či bezproblémová dohledatelnost šarží.

„Infor CloudSuite Food & Beverage je pro nás velkou pozitivní změnou,“ říká Markus Blatter, vedoucí projektu ve společnosti Emmi. „Je nejen přehlednější a má výhodnější strukturu nákladů ve srovnání s původním lokálním systémem, ale díky pravidelným aktualizacím a novým funkcím se také ukazuje jako flexibilnější a agilnější.“


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP