Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Infor uvádí nové verze odvětvo­vě-specifických řešení CloudSuite

Čtvrtek, 19 Říjen 2023 07:58

Infor oznámil hned několik zásadních vylepšení a technologických inovací v rámci nových verzí svých odvětvově specifických řešení CloudSuites. Nové verze již mají k dispozici zákazníci z automotive, průmyslové výroby, distribuce a řady dalších odvětví. Současně Infor oznámil, že nyní bude produktové verze vydávat v novém, půlročním cyklu, což podnikům pomůže lépe plánovat začleňování nových technologií do svých řešení.

Součástí aktuálních novinek je také řešení Infor Enterprise Automation, což je sada multi-tenantních cloudových služeb postavená na platformě Amazon Web Services (AWS). Řešení poskytuje podnikům možnost rychle automatizovat své operace s využitím datové integrace, umělé inteligence, strojového učení a robotické automatizace procesů (RPA).

Mezi nejdůležitější vylepšení v rámci řešení Infor CloudSuite pro automotive patří:

  • Efektivnější dodávky díky plánování alternativních balicích kapacit a nástrojům pro plánování a prioritizaci včasných dodávek klíčovým zákazníkům.
  • Integrované prostředí pro konfigurovatelné produkty poskytující obchodním zástupcům možnost zobrazit si produkt včetně konsolidovaných informací o nabídkových cenách, úspěšnosti nabídek a relevantních objednávkách na jednom místě.
  • Samoobslužné vyúčtování pro dodavatele náhradních dílů a servisu umožňující zjednodušit fakturaci, platby a správu objednávek.

Mezi hlavní vylepšení v rámci Infor CloudSuite pro diskrétní výrobu patří:

  • Integrované prostředí pro konfigurovatelné produkty – nabízí podnikům možnost efektivněji řešit unikátní produktové konfigurace.
  • Řízení materiálových změn umožňující díky propojení s PLM systémem analyzovat, jak mohou změny jedné součásti ovlivnit celý produkt, To dovoluje nahrazovat součásti v různých systémech a zjednodušit změnová řízení, redukovat plýtvání materiálem a zlepšit celkovou efektivitu.
  • Portál pro podnikovou spolupráci vylepšuje spolupráci se subdodavateli, když jim poskytuje možnost kontrolovat, přijímat či odmítat objednávky, spravovat platby, mít přístup ke kompletní historii komunikace a kompletní dokumentaci na jednom místě.

Vedle diskrétních výrobních odvětví zahrnují nové produktové verze Infor CloudSuite také řešení pro procesní výrobu, distribuci, módní průmysl, potravinářství a zdravotnictví.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP