Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Výrobce rumů E&A Scheer nasadil oborové ERP řešení od Inforu

Úterý, 06 Červen 2023 08:44

E&A ScheerSpolečnost E&A Scheer, nizozemský výrobce a distributor rumových nápojů, nasadila systém Infor CloudSuite Food & Beverage, odvětvově-specifické řešení zaměřené na potravinářský a nápojářský průmysl. Cílem implementace tohoto řešení je získat efektivnější podporu distribučních procesů, správu receptur a lepší přehled o dodavatelském řetězci.

E&A Scheer je rodinný podnik s více než 250-letou historií, který dováží, míchá a prodává tradiční rum. Společnost dodává na zakázku připravené rumové blendy do více než 50 zemí po celém světě, přičemž nakupuje přes 200 rumových produktů ze 35 destilerií.

Pro podporu dalšího růstu, efektivnější podporu distribučních procesů a lepší přehled o dodavatelském řetězci hledala E&A Scheer nové systémové řešení, které by dokázalo zohlednit specifické požadavky potravinářského a nápojářského odvětví. Po důkladném zhodnocení různých možností padla volba na Infor a jeho odvětvově-specifické řešení díky rozsáhlým F&B funkcionalitám, jako je plánování a rozvrhování, správa receptur a řízení zásob. Důležitou roli při výběru vhodného řešení hrála také preference cloudového řešení a zkušenosti Inforu s tímto modelem nasazení informačních systémů.

„Díky řešení Infor CloudSuite Food & Beverage máme plnou důvěru ve své procesy, dokážeme efektivněji řídit svůj dodavatelský řetězec a jako organizace pokračovat v růstu. Těšíme se na využití nové technologie, která nám umožní zvládat nové výzvy zejména v oblasti požadavků na flexibilnější distribuci,“ řekl k prvním zkušenostem s novým systémem Reinout de Rooij, finanční ředitel skupiny E&A Scheer.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP