Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Infor rozšiřuje svou partnerskou síť ve střední a východní Evropě

Infor oznámil rozšíření své partnerské sítě v regionu střední a východní Evropy (CEE) o dva nové partnery. Jde o společnost BCIT, která se zaměří na projekty ERP řešení postavené na produktu Infor LN, mashfrog Group bude podporovat zákazníky prostřednictvím řešení Infor M3, Infor OS, Infor HCM and Infor WMS.

BCIT je zkušený středoevropský poskytovatel IT a ERP řešení. Spolupráce se společností Infor zvýší schopnosti BCIT dodávat špičková ERP řešení na míru postavená na produktu Infor LN v regionu CEE.

Branislav Chrastina„Společně s firmou Infor jsme připraveni našim klientům pomáhat s projekty digitální transformace podpořené nabídkou pokročilých služeb a podpory 24/7,“ řekl Branislav Chrastina, CEO společnosti BCIT a dodal: „Tato spolupráce to pro nás důležitým milníkem v naší roli poskytovatele moderních technologií podnikovým zákazníkům.“

Více než 390 pracovníků skupiny mashfrog Group má rovněž hluboké zkušenosti a dovednosti v řadě oblastí včetně digitálního procesního reengineeringu, systémové integrace, digitálního marketingu, multimediální komunikace, softwarového vývoje a nejnovějších technologií, jako je strojové učení, blockchain, umělá inteligence a rozšířená realita.

Ireneusz Kubies„Rozhodli jsme se posílit naše aktivity hlavně v regionu CEE, kde chceme podporovat rychle se rozvíjejí ekosystém podnikových uživatelů aplikací Infor,“ řekl Ireneusz Kubies, Regional Director pro rozvíjející se trhy v mashfrog Group. „Součástí našeho rozhodnutí je plán být na trhu i fyzicky prostřednictvím zastoupení v Praze. To rozšíří naši přítomnost v regionu CEE,“ uzavírá Kubies.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP