Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Nový partner otevírá HELIOS Nephrite cestu do oblasti zdravotnictví

Úterý, 28 Únor 2023 13:59

Společnost STAPRO je již od roku 1990 významným dodavatelem softwaru a služeb pro nemocnice a další poskytovatele zdravotní péče nejen v Česku ale i v dalších středoevropských zemích. Na začátku roku 2023 se stala partnerem Asseco Solutions, konkrétně informačního systému HELIOS Nephrite, který tak výrazně posiluje v tomto specifickém odvětví.

Asseco Solutions již více než 30 let zřizuje a organizuje silnou partnerskou síť, jejíž součástmi jsou nejrůznější softwarové společnosti, které se svými produkty a službami navzájem ideálně doplňují, aby tak mohly zákazníkům poskytovat nejširší pokrytí ve všech oblastech podnikání, napříč všemi velikostmi firem. Partnerská síť systému HELIOS se angažuje nejen v prodeji nových licencí softwaru, ale též v rámci migrací na systémy dalších generací. Nově tuto síť rozšířila společnost STAPRO s rozsáhlými zkušenostmi v odvětví zdravotnictví.

„Skutečnost, že se společnost STAPRO stala partnerem systému HELIOS, znamená pro Asseco Solutions především možnost plně uspokojovat potřeby firem z oblasti zdravotnictví,“ říká Jan Škarban, vedoucí nepřímého obchodu HELIOS.

„Naše společnost již více než tři desetiletí vytváří software pro všechny oblasti ve zdravotnictví,“ doplňuje jej Ing. Leoš Raibr, CEO ze společnosti STAPRO. „Za pomoci našich řešení cílíme k prohlubování elektronizace českého zdravotnictví, k zajištění vyššího bezpečí pacientů, k efektivní práci zdravotnickému personálu a v neposlední řadě k poskytování relevantnějších informací z produkčních systémů potřebných pro řízení zdravotnických zařízení. Efektivně kontrolovat vykazování a udržovat efektivní smluvní vztah se zdravotními pojišťovnami umožňují naše expertní konzultační služby. Od spojení se společností Asseco Solutions si slibujeme téměř dokonalou komplexnost produktů a služeb.“


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP