Přihlášení ERP news



Přihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.



Partneři webu

Infor spustil tržiště s nabídkou rozšiřujících řešení

Infor MarketplaceSpolečnost Infor ohlásila spuštění Infor Marketplace, tržiště partnerských řešení rozšiřujících a vylepšujících jeho podnikové aplikace. Infor Marketplace je vytvořen k jednoduššímu hledání, pořizování a licencování odvětvově-specifických a mikro-vertikálních řešení integrovatelných s portfoliem podnikových aplikací Infor.

Infor Marketplace je dostupný na adrese https://market.infor.com a zatím slouží jako místo, kde se zákazníci mohou zaregistrovat a získat prezentace a další informace o širokém spektru řešení a služeb Infor a jeho partnerů. V budoucnu plánuje Infor tržiště dále rozvíjet na platformu umožňující přímo provisioning rozšiřujících řešení v reálném čase na bázi standardní e-commerce funkčnosti.

„Očekáváme, že brzy budeme na Infor Marketplace schopni poskytnout přístup ke stovkám řešení integrovatelných se softwarem Infor či postavených na platformních technologiích Infor. Účelem Infor Marketplace je představit zákazníkům nová, inovativní řešení, od partnerských aplikací, které vykrývají detailní funkčnosti, až po volně přístupný obsah Infor včetně vizualizací, rozšíření a widgetů,“ řekl Soma Somasundaram, výkonný technický ředitel a prezident produktové divize v Infor.

Infor Marketplace nabízí partnerům v roli nezávislých softwarových výrobců (ISV) možnost dalšího zviditelnění pro více než 65 000 zákazníků Infor. V nadcházejících měsících budou přidávány další funkčnosti dovolující ISV partnerům zjednodušit akvizici zákazníků, fakturace, platby a automatizovaný provisioning. Uživatelé zde budou mít také možnost sledovat hodnocení a recenze jiných zákazníků, aby si mohli zvolit nejvhodnější řešení.

Podniky a partneři, kteří budou mít zájem přidat své produkty a služby na Infor Marketplace, mohu kontaktovat Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript k získání dalších informací.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP