Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Britishvolt nasadí ERP systém Infor CloudSuite Automotive

Pátek, 18 Březen 2022 09:04

BritishvoltSpolečnost Britishvolt, která je britský průkopníkem na poli bateriových technologií, se rozhodla nasadit řešení Infor CloudSuite Automotive k řízení podnikových procesů ve své nové gigatovárně s kapacitou 38 GWh baterií ročně. Řešení bude nejdříve pokrývat oblasti financí, nákupu a lidských zdrojů a ve druhé fázi přibude podpora výroby, plánování, řízení zásob a skladového hospodářství s celkem 300 uživateli a podporou 3 000 zaměstnanců.

Podle vyjádření vedení společnosti se Britishvolt rozhodla pro Infor CloudSuite Automotive především na základě odvětvově-specifických funkčností z automobilového a subdodavatelského průmyslu, které vybrané řešení nabízí. Britishvolt očekává, že díky tomu zefektivní a zjednoduší spolupráci se zákazníky i dodavateli v automotive. K dalším rozhodujícím faktorům volby informačního systému patřily pochopitelně úspěšné reference, ale také snadná škálovatelnost výrobních objemů, což společnosti Britishvolt umožní flexibilně reagovat na očekávaný růst poptávky.

„Rozhodnutí pro Infor CloudSuite Automotive je v naprostém souladu s krédem firmy pracovat se systémy a platformami, které poskytují schopnost dynamického rozvoje s využitím nejmodernějších technologií, a dosáhnout konkurenční výhody, udržitelnosti a spolehlivosti,“ řekl David Threlfall, CIO ve společnosti Britishvolt.

„Jak se automobilový průmysl dynamicky vyvíjí, výrobní společnosti musejí držet krok a mít podporu flexibilních a agilních systémů. Těší nás, že si společnost Britishvolt vybrala řešení Infor jako nástroj k naplnění svých ambiciózních růstových plánů,“ řekl Anwen Robinson, generální manažer Infor pro UK a Irsko.

Britishvolt je britský výrobce baterií pro elektrifikovanou přepravu i bateriová úložiště energie. Spuštění gigatovárny lokalizované na místě původní uhelné elektrárny Blyth Power Station na severovýchodě Anglie je plánováno na rok 2024.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP