Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Infor kupuje dodavatele MES systému Shopfloor-Online

Pátek, 12 Listopad 2021 14:09

Společnost Infor oznámila akvizici firmy Lighthouse Systems, která je významným dodavatelem softwaru pro řízení výrobních operací (MES – Manufacturing Execution System). Jeho vlajkovou lodí je řešení Shopfloor-Online, které pomáhá výrobním společnostem v oblasti řízení výrobní linky, kvality, zásob i údržby.

Lighthouse Systems je společnost se sídlem ve Velké Británii a s pobočkami ve Spojených státech a Singapuru, která má celkem 100 zaměstnanců a zákazníky v řadě výrobních odvětví.

Díky akvizici bude moci Infor nabídnout zákazníkům chystajícím se na implementace ERP a MES systému jedno integrované řešení, což významně zkrátí návratnost investice. MES řešení od Lighthouse Systems lze totiž plně integrovat se systémy Infor CloudSuite ERP. Systém Shopfloor-Online může být nasazen jak on-premise, tak v cloudu.

„MES jsou kritickou součástí výrobních organizací, které potřebují konzistentní data a přehled o svých výrobních operacích v reálném čase,“ řekl Kevin Samuelson, výkonný ředitel společnosti Infor. „Integrací těchto funkčností s odvětvově-specifickými ERP systémy nám pomůže poskytovat ještě výkonnější řešení výrobcům, kteří hledají nejefektivnější způsob digitalizace svých operací.“

Finanční detaily akvizice Lighthouse Systems firmou Infor nebyly zveřejněny.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP