Přihlášení ERP news



Přihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.



Partneři webu

ERP forum
Pátek, 18 Únor 2011 14:41

Dva nové moduly a další vylepšení v Byznys ERP

Společnost J.K.R. představila řešení pro řízení vztahů s dodavateli a pro realizaci reverzních aukcí. Kromě toho Byznys ERP obsahuje dalších více než padesátku novinek. Největší novinkou v systémech Byznys ERP je modul SRM (Supplier Relationship Management). Jedná se o nástroj pro řízení vztahů s dodavateli umožňující výběr nejlepšího dodavatele s přehledem o předchozích transakcích. Modul SRM umožňuje nakupovat za nejnižší ceny v požadované kvalitě a dostávat zboží v nejkratších lhůtách. Zaměřuje na ohodnocení dodavatelů, například dle kvality dodávek, ceny zboží, způsobu a podmínek dopravy zboží a podobně. Hodnocení bude mít vliv na změnu procesu objednávání zboží s pomocí ERP produktu s cílem usnadnit uživateli výběr správného dodavatele. Přednostmi tohoto nástroje je rovněž zlepšení přesnosti a rychlosti transakcí mezi nakupujícím a dodavatelem, zvýšení přínosů spolupráce mezi oběma stranami, průběžné zlepšování obchodního vztahu a snížení celkových nákladů na vlastnictví.

 
Pondělí, 28 Únor 2011 11:33

VARIANT plus používá ERP ABRA G4

VARIANT plus, distributor bezpečnostních a dalších elektronických systémů budov se sídlem v Třebíči, začal pro své obchodní procesy využívat informační systém ABRA G4. Základními požadavky na nový IS byla zejména variabilita systému, možnosti uživatelských úprav systému, jeho přizpůsobení obchodní politice firmy a otevřenost pro napojení na další aplikace. Při zavádění informačního systému byla použita metodologie S.A.F.E. zaměřená na bezproblémové implementace ERP. VARIANT plus pro obchodní zázemí využívá modulů účetnictví, skladového hospodářství, mezd, řízení dokumentace, nákupu, workflow a dalších. Samotný styk se zákazníkem podporují moduly CRM a call centrum. Manažerské výstupy podporují agendy reportů, BI a další zakázkově vytvořené funkce.
 
Středa, 02 Únor 2011 17:10

Ferrari řídí své výrobní operace s řešením Infor

Společnost Infor oznámila, že rozšířila své partnerství se společností Ferrari, která se rozhodla migrovat svůj informační systém postavený na systému Baan IV na nejnovější verzi řešení Infor ERP LN. V roce 1998 společnost Ferrari implementovala ERP systém Baan IV pro podporu svého výrobního závodu s cílem pokrýt hlavní výrobní procesy v oblasti produkce sportovních automobilů, závodních vozů a náhradních dílů. Systém se stal hlavní součástí IT architektury společnosti Ferrari a rozvíjel se po mnoho let dle obchodních požadavků společnosti Ferrari, přičemž byl integrován s dalšími systémy. V červenci 2010 se po několika měsících analýz a hodnocení společnost Ferrari rozhodla migrovat svůj systém Baan IV na nejnovější verzi řešení Infor ERP LN. Projekt migrace bude ukončen během léta 2011.

 
Pondělí, 21 Únor 2011 12:28

IMAGE CARE implementovala upravený Helios Orange

Péči o mužský šatník a image poradenství zajišťuje nově společnost IMAGE CARE. Službu s názvem LE PREMIER, která poskytuje péči o košile, mohou od ledna 2011 využívat muži, kterým je dokonale upravený vzhled pomocníkem v byznysu i v osobním životě. Vzhledem k náročnosti koordinace všech aktivit souvisejících s tímto typem služeb začala společnost IMAGE CARE využívat ke své práci podnikový informační systém Helios Orange z produkce Asseco Solutions. Systém je v provozu od 6. prosince 2010. Před ním neměla společnost žádný informační systém, protože LE PREMIER je službou poměrně novou, takže vedení firmy se rozhodlo hned na začátku pro osvědčené ERP.

 
Úterý, 15 Únor 2011 13:47

Epicor představil novou verzi ERP řešení iScala

Společnost Epicor Software představila novou verzi svého řešení pro plánování podnikových zdrojů (ERP) Epicor iScala. Řešení Epicor iScala 2.3 SR3 umožňuje efektivnější řízení, vyznačuje se také uživatelskou přívětivostí a zdokonalenými mobilními funkcemi. Novinkou jsou i tři zcela nové moduly, které vylepšují podnikové procesy a přináší vyšší transparentnost jednotlivých zakázek: Účtování rozpoznaných výnosů z projektů a smluv, Rozšířená kontrola úvěru zákazníka a Nástroj pro kontrolu obchodních transakcí. Prostřednictvím nových funkcí, jako je zrychlené zádavání objednávek přes šablony, integrace mobilních servisních služeb či fakturace na základě událostí v modulu Správa smluv, pomáhá řešení podnikům dosáhnout vyšší efektivity práce.

 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Další > Konec >>

Strana 123 z 148
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP