Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Webové EDI

Středa, 19 Srpen 2015 12:33

webEDI - screenshotSpolečnost EDITEL CZ s.r.o. představila novou generaci internetového řešení pro výměnu elektronických obchodních dokumentů a elektronickou fakturaci. Produkt webEDI je vhodným řešením pro společnosti s menším počtem vyměňovaných obchodních dokumentů nebo pro společnosti, které s EDI (Electronic Data Interchange) teprve začínají.

Webové EDI neklade žádné další nároky na hardware, pro plnou funkčnost stačí uživatelům připojení k internetu a je dostupné ve všech standardních prohlížečích. Vytvářet a vyměňovat se svými obchodními partnery je možné běžné typy dokumentů jako jsou faktury, dodací listy, příjemky a jiné. Takto odeslaný dokument je automaticky přepsán do ERP systému obchodního partnera zapojeného do EDI komunikace.

Zavedení služby je velmi rychlé a již den po registraci můžete webové EDI plně využívat.

V případě potřeby objemnější výměny dokumentů nabízí společnost EDITEL CZ hned dvě řešení. Osvědčený produkt submIT poskytovaný formou služby, a jedinečný produkt edisuIT - lokální řešení, které ocení obzvláště společnosti, které chtějí všechny dokumenty mít i nadále pod svou střechou. Obě varianty zcela automatizují proces zápisu dat z obchodních dokumentů do ERP systému. Řešení EDITEL CZ jsou plně kompatibilní s informačními systémy a snižují tak náklady společnosti.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte obchodní oddělení společnosti EDITEL CZ na e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

EDI-komunikace snadno levne webbanner CZ


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP