|
Čtvrtek, 08 Listopad 2012 16:24 |
Trendy v ERP systémech
Ve všech oborech podnikání se průběžně inovuje a komplexní informační systémy ERP na to musí adekvátně reagovat. Ideální stav je případě, kdy moderní ERP řešení přináší novinky již ve chvíli, kdy představují konkurenční výhodu – dříve, než se z nich stane běžný standard.
|
|
|
|
Kontaktní centra migrují do cloudu kvůli zlepšení péče o zákazníky
Technologický svět míří do cloudu a péče. Výjimkou nejsou ani technologie call center, které se z tradičních „on-premise" řešení transformují do moderních cloudových kontaktních center. Proč se přesun do cloudu vyplácí?
|
|
|
|
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 11:57 |
Český ERP trh zrychlil růst, v malých a středních podnicích přibylo dva tisíce projektů
Centrum pro výzkum informačních systémů (CVIS) provádí hodnocení českého ERP trhu již od roku 2000. Čtenářům IT Systems pravidelně přinášíme přehled o jeho aktuálním vývoji i dlouhodobých trendech. Nedílnou součástí našeho komentáře se již tradičně stala analýza tržních podílů ve sledovaných segmentech. Nejinak tomu bude i v následujícím článku, který přináší shrnutí všeho podstatného, co se událo v oblasti podnikových informačních systémů kategorie ERP za uplynulý rok.
|
|
|
|
|
Pátek, 18 Březen 2022 09:04 |
Britishvolt nasadí ERP systém Infor CloudSuite Automotive
Společnost Britishvolt, která je britský průkopníkem na poli bateriových technologií, se rozhodla nasadit řešení Infor CloudSuite Automotive k řízení podnikových procesů ve své nové gigatovárně s kapacitou 38 GWh baterií ročně. Řešení bude nejdříve pokrývat oblasti financí, nákupu a lidských zdrojů a ve druhé fázi přibude podpora výroby, plánování, řízení zásob a skladového hospodářství s celkem 300 uživateli a podporou 3 000 zaměstnanců.
|
|
|
|
Středa, 02 Únor 2022 10:28 |
ZETOR bude řídit výrobu, prodej i servis ERP systémem Infor SyteLine
Společnost ZETOR TRACTORS, výrobce legendárních traktorů ZETOR, zahájila budování nového informačního řešení. Cílem je sjednotit procesy a nástroje společnosti v Česku i všech světových pobočkách. Základem nového řešení bude ERP systém Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) včetně pokročilého plánování APS, integrační platformy Infor OS, konfigurátoru Infor CPQ a další prvky.
|
|
|
|
|
|
|
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Další > Konec >>
|
|
Strana 36 z 148 |