Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

WEBCOM a NAVERTICA patří mezi světovou elitu partnerů nabízející Microsoft Dynamics

Public relations

MS PresidentsClubČeské společnosti WEBCOM a NAVERTICA, které poskytují řešení Microsoft Dynamics, byly jmenovány členy prestižní partnerské skupiny 2013 President's Club for Microsoft Dynamics. Zařadily se tak v dané oblasti mezi 5 % nejlepších partnerů Microsoftu. Ten toto ocenění uděluje partnerům po celém světě za kvalitně odváděnou práci při poskytování péče o zákazníky, vynikající obchodní výsledky a navrhování inovativních a přínosných řešení.

WEBCOM i NAVERTICA získaly ocenění v posledních letech hned několikrát „Jsem velice rád, že se do letošního výběru Microsoft Dynamics President's Club probojovaly hned dvě společnosti z České republiky. Obě si toto ocenění díky své trvalé vynikající činnosti na našem trhu určitě zaslouží," komentoval úspěch Martin Tolar, obchodní ředitel Microsoftu pro malé a střední firmy.

„Členství v Microsoft Dynamics President's Club vnímáme jako ocenění intenzivního úsilí všech našich pracovníků, jejich výsledků a především jako společný týmový výkon. Je pro nás potvrzením správně nastavených směrů vývoje jednotlivých procesů od obchodu až po služby implementace a podpory," uvedl výkonný ředitel společnosti NAVERTICA Martin Ingr. „V následujícím období se chceme více zaměřit na udržení kvality dodávaných služeb, prohloubení komfortních služeb oddělení podpory pro naše zákazníky a pokusit se obhájit toto ocenění i v následujícím roce," dodal.

Členové Microsoft Dynamics President's Club pro letošní rok byli vyhlášeni na partnerské konferenci Worldwide Partner Conference v Houstonu. „Ocenění si velmi vážíme a jsme rádi, že se nám daří získávat ho opakovaně. Potvrzuje se tím, že naše společnost patří k nejlepším partnerům Microsoft Dynamics nejen v Čechách, ale rozsahem a kvalitou služeb dosahuje úrovně partnerů z celého světa. Nejen díky tomu můžeme našim zákazníkům garantovat řešení na nejvyšší úrovni," řekl Pavel Vaněk, obchodní ředitel a člen představenstva WEBCOM.

Kompletní přehled členů skupiny 2013 President's Club for Microsoft Dynamics naleznete v tomto dokumentu.

 


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP